JAK DZIAŁAMY?

W Twojej okolicy na pewno działa wiele skupów aut. Spotykałeś się z ich reklamami, ogłoszeniami w prasie i w radiu… Jak to możliwe, że na tak konkurencyjnym rynku nasz skup samochodów z sukcesem utrzymuje się od tylu lat?


Jest wiele czynników, które odróżniają nas od konkurencji. Przede wszystkim nasz skup aut funkcjonuje w nowoczesny i innowacyjny sposób, który pozwala nam proponować Klientom najlepsze ceny i realizować usługi w możliwie najkrótszym czasie.


Nasza firma działa bezpośrednio. Kojarzymy kupującego ze sprzedającym bez zbędnych kosztów i procedur. Kupujemy od Ciebie samochód płacąc gotówką od ręki. Następnie sprzedajemy je z minimalną prowizją Klientowi finalnemu. Dzięki dużemu obrotowi możemy sobie pozwolić na minimalne prowizje. Firma nasza posiada gwarancje bankowe, dzięki czemu możemy kupić każdą ilość aut.


Sprzedając samochód np. u dealera dostaniecie Państwo dużo niższą kwotę, gdyż ktoś musi zapłacić za wystawny salon, sztab pracowników, mechaników, menadżerów, konsultantów, kierowników, itd… Brak pośredników w naszym skupie aut gwarantuje Państwu najlepszą cenę za samochód.


U nas dostaniecie Państwo najwyższą możliwą kwotę. W każdym większym mieście mamy mobilnego konsultanta, który przyjedzie do Państwa po auto z gotówką. Następnie samochód trafia na nasz plac, który może zmieścić nawet 600 aut. Działamy na zasadzie hurtowni. Na główny plac trafiają Klienci z całej Polski, a także zza granicy. Mamy umowę z biurami, które busami przywożą Klientów z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, a także z Czech i Słowacji. Ostatnio pojawiają się również u nas firmy z Niemiec.


Nasza firma posiada oddziały także w innych pobliskich miejscowościach, dlatego nie tylko jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do Państwa po odbiór auta, ale także szybko zlokalizować pożądany przez klientów model w innej miejscowości.


Działamy na zasadzie dużego supermarketu. Mały osiedlowy sklepik nigdy nie może zaoferować tego, co duży market!!!

Projekt i wykonanie contentninja.pl