O nas

O nas

O NAS

Na rynku działamy już od ponad dwudziestu lat – od 1994 roku. Przez ten czas trzymaliśmy się jednej zasady – kupimy każde sprawne auto. Przez ostatnie dwadzieścia lat nasi pracownicy szkolili się i rozwijali, a my poszerzaliśmy kadrę i nasze zasoby o kolejne lokalizacje i place na samochody. Obecnie nasz skup samochodów prowadzi działalność na obszarze nie tylko całej Polski, ale też całej Unii Europejskiej. Siedziby mamy w wielu lokalizacjach na terenie kraju.

 

Nasz skup aut odkupi nie tylko pojedyncze samochody, ale również całe floty. Auta odkupimy od klientów za gotówkę lub zapłacimy za nie przelewem.

 

W ciągu minionych lat nasz skup aut zdobył szereg wyróżnień i odznaczeń, w tym m.in.:

  • Lider w sprzedaży samochodów używanych z gwarancją.
  • Autoryzowany Partner PDK,
  • Tytuł Lidera Sprzedaży GE Capital Bank,
  • Złoty Medal PDK;
  • Tytuł Najlepszego Sprzedawcy Polskiego Towarzystwa Finansowego

Podczas swojej pracy nasz skup aut i nasi pracownicy zdobyli też zaufanie tysięcy klientów. Zajmujemy się skupem wszystkich sprawnych, dopuszczonych do jazdy w Polsce samochodów. W naszym skupie samochodów kupisz też wyłącznie sprawne samochody. Każdorazowo po nabyciu kolejnego pojazdu jest on przez nas testowany i czyszczony.

 

Dzięki innowacyjnym metodom prowadzenia działalności możemy proponować naszym klientom najlepsze ceny. Nasz skup samochodów jest w tej dziedzinie absolutnie bezkonkurencyjny. Tysiące zadowolonych klientów potwierdzą opinie, że nasz skup aut jest najlepszy.

 

Działamy w wielu lokalizacjach, więc dojazd do Ciebie nie jest problemem. Jeżeli chcesz, możemy się także spotkać u nas – pokażemy Ci nasz plac i nasze samochody, które czekają na swojego kolejnego właściciela.

 

Korzystając z usług naszego skupu aut masz gwarancję zadowolenia na lata.

Projekt i wykonanie contentninja.pl